Sorveto spisovatel

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Jak se efektivně naučit portrét

Obdivujete pouliční malíře, s jakou rychlostí a lehkostí kreslí dokonalé portréty? Pomocí podrobných návodů v této knize se naučíte kreslit lidský obličej i v případě, že vám kresba portrétů doposud připadala nedostižitelná. Stačí jen krok za krokem dodržovat uvedené postupy a doporučení.

Kniha vznikala několik let na základě zkušeností, připomínek a dotazů lidí všech věkových kategorií, lidí bez malířských zkušeností, ale i těch, kteří navštěvovali kurzy malování vedené zkušeným lektorem.

Jedinečnost této knihy je v postupu a podrobném návodu, jak jednotlivé části obličeje malovat efektivně, bez metody pokus omyl, kterou prochází každý začínající malíř. Navíc je pro větší přehlednost vše detailně rozkresleno v černobílé variantě.

Kniha vám otevře dveře do světa portrétů, komiksů, karikatur a základů určování charakteru člověka podle obličejových rysů.

Publikace je určena starším dětem, studentům umění a všem dospělým s tvůrčím duchem, kteří milují a obdivují kresbu tužkou.

(Ukázka knihy)


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jak se efektivně naučit portrét
Jak se efektivně naučit portrét
Autor: © Viktor Bandík
Ilustrace: © Viktor Bandík
Počet stran: 184
Formát: A5

229 Kč Přidat

Kresléní portrétu, Portrét tužkou, Jak se naučit portrét, Kresba tužkou, vlasů, očí, nosu, lebky,oči, nos, lebka, čelo, uši, ucho

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky